Frizura i šminka za najluđu noć

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Dec.2016, 09:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Frizura i šminka za "najluđu" noć

Pravo je vreme da isprobate šminku za "najluđu" noć koja zahteva nešto blještavo i sjajno kako biste i vi zablistali na dočeku!

Frizura je takođe vrlo bitna, bilo da se radi o loknama, talasima, konjskom repu, punđi ili isfeniranoj kosi koja, bez obzira na dužinu, mora da bude sveže ofarbana (ukoliko imate sede).

Bez zlatne boje ne mogu da se zamisle praznični dani, ima je na haljinama, jelkama i, naravno, senkama jer je idealna za šminku na očima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<
Ako želite da izgledate kao fatalna zavodnica, posebnu pažnju obratite na deo oko očiju, a transparentnim, svetlucavim puderom ujednačite boju tena i nanesite ruž u boji kože!

Što se šljokica tiče, sa njima u novogodišnjoj noći ne možete da preterate, srebrne ili zlatne - izbor je vaš!

Savet plus: Nemojte da zaboravite na ruž i lak za nokte u nekoj efektnoj crvenoj ili pink nijansi!

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.