Empoli pobedio Torino i osigurao opstanak

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Maj.2015, 18:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Empolija savladali su danas na gostujućem terenu ekipu Torina sa 1:0, u preostaloj utakmici 34. kola italijanske Serije A.

Empoli je neočekivanom, 10. pobedom ove sezone osigurao opstanak zahvaljujući nespretnoj intervenciji domaćeg golmana Padelija već u 3. minutu.

Torino je, s druge strane, zaustavljen u nastojanju da se domogne pozicije koja vodi u Ligu Evrope.

Odigrano ranije: Sampdorija - Juventus 0:1, Sasuolo - Palermo 0:0, Roma >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << - Đenova 2:0, Atalanta - Lacio 1:1, Fiorentina - Ćezena 3:1, Inter - Kjevo 0:0, Verona - Udineze 0:1, Napoli - Milan 3:0, Kaljari - Parma 4:0.

Tabela: Juventus 79 bodova, Roma 64, Lacio 63, Napoli 59, Fiorentina 52, Sampdorija 51, Djenova 50, Inter 49, Torino 48, itd.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...