Izvor: Večernje novosti, 16.Dec.2011, 22:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Država kupuje još 29 vozila

Uprava za zajedničke poslove planira da dodatno podmladi državni voznih park. Ne zna se koje će modele nabaviti, ali će potrošiti bar 50 miliona

Nastavak na Večernje novosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Još 50 miliona za nove državne automobile

Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Dec.2011, 01:19

Vozni park državnih organa od sledeće godine biće bogatiji za još 29 automobila, pa će tako u garažama Uprave za zajedničke poslove biti ukupno 339 vozila.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.