Deo malezijskog aviona nađen kod Mozambika

Izvor: Akter, 02.Mar.2016, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deo malezijskog aviona nađen kod Mozambika

Deo olupine "boinga 777", za koji se pretpostavlja da verovatno pripada nestalom malezijskom avionu na letu MH370, pojavio se tokom proteklog vikenda na obali Mozambika, kazao je neimenovani američki zvaničnik Si-En-Enu

Novootkriveni ostaci aviona već su na putu za Maleziju gde će biti obavljena dodatna ispitivanja. Američki zvaničnik je naveo da se radi o delu pokrivača repnog krila.

Drugi izvor Si-En-Ena je naveo da ne postoje podaci da je u svetu nestao neki >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << drugi "boing 777" osim onog koji je pripadao "Malejža erlajnsu" i koji je nestao 8. marta 2014. sa 239 ljudi u letelici.

Američka TV stanica navodi da je i dalje misterija šta se desilo s ostacima tog aviona. Tokom potrage su pronalaženi neki delovi olupine, a za deo njih se ispostavljalo da predstavljaju lažni trag.

Ostaci pronađeni na Tajlandu sredinom januara nisu bili sa leta MH370, ali jesu oni koje su francuski istražitelji našli prošlog jula na ostrvu Reinijon.

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

NAŠAO GA AMERIČKI AVANTURISTA: Ovako izgleda deo aviona koji bi mogao da pripada MH370

Izvor: Kurir, 03.Mar.2016, 13:58

Objekat koji bi mogao da predstavlja delove boinga 777 pronađen je blizu Mozambika, a istražitelji ispituju da li zaista pripada nestalom malezijskom avionu sa leta MH370...Objavljene su prve fotografije i snimci belog komada metala dugačkog oko metar. Gotovo dve godine od nestanka aviona "Malezija...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.