Delević: Efikasnost vlade videće se u oblasti evropskih integracija

Izvor: Blic, 18.Mar.2011, 10:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Delević: Efikasnost vlade videće se u oblasti evropskih integracija

BEOGRAD - Direktorka vladine kancelarije za evropske integracije Srbije Milica Delević ocenila je danas da će se efikasnost rekonstruisane vlade prvo osetiti u oblasti evropskih integracija.

"Nadam se da će funkcionisanje vlade potvrditi da je rekonstrukcija urađena zbog veće efikasnosti, a da će se to najpre osetiti u oblasti evropskih integracija koje su potvrđene kao prioritet", rekla je Delević za Radio-televiziju Srbije.

Kako je navela, u društvu postoji >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << jedan širi konsenzus o Evropi, kao pravcu ka kome se Srbija kreće.

"Ako smo svi za evropske integracije, mera za njih je to dokle smo stigli i koliko smo od zacrtanih zadataka uradili", kazala je Delević.

Prema njenim rečima, "rok u kome treba ispuniti zadatke iz akcionog plana nije mnogo dugačak i nakon njega ćemo videti koliko toga smo uspeli da uradimo" (na polju evropskih integracija).

Povezane vesti: Delević: Veći deo akcionog plana do polovine godine Počela izrada Akcionog plana za ispunjavanje preporuka EU

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Integracije u EU prvi test za Vladu

Izvor: RTS, 18.Mar.2011

Efikasnost rekonstruisane vlade prvo će se osetiti u oblasti evropskih integracija, ocenila direktorka Kancelarije za evropske integracije Milica Delević. ..Direktorka vladine kancelarije za evropske integracije Milica Delević smatra da će se učinak rekonstruisane Vlade najpre videti na brzini našeg...

Nastavak na RTS...

Delević: Zadovoljavajući rezultati Vlade

Izvor: Mondo, 18.Mar.2011

Nivo ostvarenosti Akcionog plana Vlade Srbije za sprovođenje preporuka Evropske komisije u prvom kvartalu ove godine je zadovoljavajuć, kaže Milica Delević, direktorka vladine Kancelarije za evropske integracije.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.