Dačić: Mrkonjiću saobraćaj, Iliću građevinarstvo

Izvor: Kurir, 20.Jul.2012, 19:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić: Mrkonjiću saobraćaj, Iliću građevinarstvo

Mandatar rekao da će se Ilić "zbog njegove destinacije, odnosno odakle je on (Čačak), posvetiti Koridoru 11

BEOGRAD - Milutin Mrkonjić će biti ministar za saobraćaj, a Velimir Ilić za građevinu i urbanizam, rekao je danas mandatar za sastav nove vlade Ivica Dačić.

"Mrkonjić će biti ministar za saobraćaj, a Velimir Ilić za građevinarstvo i urbanizam", rekao je Dačić novinarima nakon sastanka sa predstavnicima Pokreta bogate Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na čelu sa Zaharijem Trnavčevićem.

Dačić je rekao da će se Ilić "zbog njegove destinacije, odnosno odakle je on (Čačak), posvetiti Koridoru 11". Lider socijalista je negirao tvrdnje iz medija da se Mrkonjić ljuti zbog posla koji je dodeljen Iliću. Vlada Srbije bi trebala da bude formirana do kraja meseca.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.