Izvor: BKTV News, 31.Jan.2017, 09:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Cipras u dvodnevnoj poseti Srbiji, domaćin Vučić
Grčki premijer Aleksis Cipras boravi danas u dvodnevnoj poseti Srbiji, tokom koje će mu domaćin biti predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić.
Prema programu posete, kako je saopšteno iz Vlade Srbije, premijer Vučić će grčkom kolegi prirediti svečani doček u Palati Srbija, a potom je planiran tet-a-tet razgovor dvojice premijera.
Grčka se zalaže i dalje će aktivno podržavati Srbiju >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << na njenom putu za ulazak u EU, istikao je grčki premijer uoči posete Beogradu.
Srbija ima ključnu ulogu na širem Balkanu i zato bi bilo poželjno, pre svega za stabilnost i razvoj regiona, da ta zemlja postane punopravni član evropske porodice, izjavio je grčki premijer Aleksis Cipras uoči posete Beogradu.
Cipras u utorak dolazi u dvodnevnu posetu Srbiji, što će biti prva poseta grčkog premijera posle sedam godina, mada je on u našoj zemlji bio u decembru 2014, ali kao lider Sirize.

















