Berlin: Bevanda će se sastati sa Vučićem

Izvor: Akter, 27.Avg.2014, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Berlin: Bevanda će se sastati sa Vučićem

Predsedavajući Saveta ministara BiH Vjekoslav Bevanda predvodiće delegaciju BiH na konferenciji u Berlinu o Zapadnom Balkanu

Bevanda će se sutra pre podne sastati i sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem, rekla je agenciji Fena portparolka predsedavajućeg Amela Mulavdić.

Na Konferenciji šefova vlada, ministara spoljnih poslova i ministara ekonomskih poslova, pored Bevande, u delegaciji BiH biće i ministar spoljnih poslova Zlatko Lagumdžija kao i ministar spoljne >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << trgovine i ekonomskih odnosa BiH Boris Tučić.

Kako je saopšteno iz Saveta ministara, Bevanda će učestvovati na radnoj sednici premijera sa kancelarkom Merkel i predsednikom Evropske komisije Žoze Manuelom Barozom.

Konferencija o Zapadnom Balkanu posvećena je evropskim integracijama ovog dela Evrope. Ranije je najavljivano i da bi složena situacija u BiH mogla da bude centralna tema konferencije, navodi Fena.

Pored delegacija zemalja Zapadnog Balkana, na Konferenciju su pozvani i predstavnici EU.

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Sutra u Berlinu sastanak Bevande i Vučića

Izvor: Capital.ba, 27.Avg.2014

SARAJEVO, Predsjedavajući Savjeta ministara BiH Vjekoslav Bevanda sastaće se sutra u Berlinu sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem, saopšteno je iz Savjeta ministara. Sastanak će biti održan prije podne, a Bevanda će tokom poslijepodneva učestvovati na radnoj sjednici sa kancelarom Njemačke...

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.