Izvor: Telegraf.rs, 21.Feb.2017, 15:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ako ne bude zajedničkog kandidata i Radulović će imati svog
Predsednik Pokreta Dosta je bilo, Saša Radulović pozvao je danas Vuka Jeremića i Sašu Jankovića da se dogovore ko će od njih dvojice biti predsednički kandidat i dodao da će DJB, ako se ne dogovore do raspisivanja izbora, 4. marta predstaviti svog kandidata.
- Ako se Jeremić i Janković ne dogovore do raspisivanja izbora, mi ćemo izaći sa našim kandidatom 4. marta - rekao je Radulović na konferenciji za novinare, na kojoj je predstavio stategiju svog pokreta za izbore. >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs <<
Radulović je rekao da strategija predvidja da trka ta tri kandidata traje do 10 dana pre izbora, kada dva kandidata treba da odustanu i podrže najjačeg.
- Cilj naše kampanje je da dođe do dogovora. U suprotnom, Aleksandar Vučić pobeđuje u prvom krugu - rekao je Radulović.
(Telegraf.rs/Beta)
Radulović: Može biti samo jedan
Izvor: Mondo, 21.Feb.2017
Predsednik Pokreta "Dosta je bilo" Saša Radulović pozvao je Vuka Jeremića i Sašu Jankovića da se dogovore ko će od njih dvojice biti predsednički kandidat ili će u suprotnom taj pokret predstaviti svog kandidata.














