Sestra Bojane Maljević gola u novom „Plejboju“

Izvor: Blic, 29.Maj.2012, 07:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sestra Bojane Maljević gola u novom „Plejboju“

Glumica Ana Maljević verovatno će mnoge iznenaditi na naslovnici novog broja magazina za muškarce “Plejboj”.

- Jelena Mandić, s kojom sam i ranije sarađivala, pozvala me je da uradimo ovaj editorijal za "Plejboj” i ja sam imala poverenja u nju jer je odličan fotograf. Sve je bilo odlično osmišljeno, fotografije mi se dopadaju, veoma su sadržajne >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u smislu da imaju određenu dozu erotike, ali i suptilnosti - kaže Ana.

Ana Maljević, takođe poznata i kao "Ana Malek", u Kanu je završila gimnaziju i prestižnu baletsku školu Rozele Hajtauer. Po povratku u Beograd diplomirala je na Fakultetu dramskih umetnosti, na kome je završila i master studije za mjuzikl.

Glumila je u predstavama "Cipele od kengurove kože", "Smrt Uroša Petog", "Kaput mrtvog čoveka", kao i u filmovima "Na lepom plavom Dunavu", "Odbačeni", "Čarlston za Ognjenku" i drugim.

Povezane vesti: Gola Dina Prelević!

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.