Aleksandar Ružević generalni direktor Coca-Cola Hellenic Srbija i Crna Gora

Izvor: Advertiser-Serbia.com, 05.Avg.2015, 07:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aleksandar Ružević generalni direktor Coca-Cola Hellenic Srbija i Crna Gora

Aleksandar Ružević imenovan je za generalnog direktora kompanije Koka-Kola Helenik Srbija i Crna Gora, saopšteno je iz kompanije

Ružević na čelo kompanije dolazi sa mesta generalnog direktora Pivare Skoplje, koja je u zajedničkom vlasništvu Coca-Cola Hellenic grupe i Heineken-a.

„Coca-Cola prodajnom timu se pridružio 1998. godine, a na poziciji komercijalnog direktora u Srbiji bio je od januara 2006. do decembra >> Pročitaj celu vest na sajtu Advertiser-Serbia.com << 2010. godine“, navodi se u saopštenju.

Od 2010. se nalazi na poziciji komercijalnog direktora na tržištu Ukrajine, na kojem je sa timom ostvario značajan rast i razvoj.

Ružević, koji je diplomirani je pravnik, predvodiće tim od preko 1.000 ljudi i upravljati kompanijom čija dodatna vrednost u ekonomiji Srbije dostiže 224 miliona evra ili 0,7 odsto BDP-a.

U prethodne tri godine godine kompaniju je predvodio Ramon Vajdinger, koji je svoju karijeru nastavio van Coca-Cola sistema.

Izvor: B92

Nastavak na Advertiser-Serbia.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Advertiser-Serbia.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Advertiser-Serbia.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.