NJEMU SE VIŠE NE TERA LOPTA: Azar odbio više od 50 miliona evra od Arapa

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Nov.2023, 13:53

NJEMU SE VIŠE NE TERA LOPTA: Azar odbio više od 50 miliona evra od Arapa

Belgijancu lepo u penziji.

Nekadašnji fudbaler Reala i Čelsija Eden Azar odbio je višegodišnji ugovor od neimenovanog kluba iz Saudijske Arabije po kome bi zarađivao 52 miliona evra po sezoni, prenosi Dejli Miror.

Bivši nigerijski reprezentativac Džon Obi Mikel izjavio je da mu je Azar rekao da je odbio ponude iz Saudijske Arabije, pošto ne planira da prekine penziju.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
🚨 Eden Hazard was offered a £50m contract to play in Saudi Arabia before opting to retire, claims former team-mate John Obi Mikel. ❌🇸🇦🤑

(Source: @obionepodcast) pic.twitter.com/WX3kfiIeaR

— ALL SPORT (@All_sportreport) November 21, 2023

Mikel i Azar su zajedno igrali u Čelsiju. Azar (32) je početkom oktobra saopštio da je odlučio da prekine igračku karijeru. On je u karijeri igrao za Lil, Čelsi i Real. Mikel tvrdi da je Belgijanac dobio ponude od tri kluba iz Saudijske Arabije.

- Azar mi je rekao: Mikele, imam ja dovoljno novca. Znaš kako sam živeo. Nisam mnogo tražio i imam dovoljno novca da živim sa porodicom i podižem decu - izjavio je Mikel.
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Povezane vesti

Azaru lepo u penziji – odbio 52 miliona po sezoni iz Arabije

Izvor: B92, 21.Nov.2023

Nekadašnji fudbaler Reala i Čelsija Eden Azar odbio je višegodišnji ugovor od neimenovanog kluba iz Saudijske Arabije po kome bi zarađivao 52 mil. € po sezoni...Bivši nigerijski reprezentativac Džon Obi Mikel izjavio je da mu je Azar rekao da je odbio ponude iz Saudijske Arabije, pošto ne planira...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.