KRKOBABIĆ I PUPS NE BRINU ZA IZBORE

Izvor: Kurir, 08.Maj.2011, 17:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KRKOBABIĆ I PUPS NE BRINU ZA IZBORE

KRALJEVO- Potpredsednik Vlade Srbije i predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) Jovan Krkobabić izjavio je da će, ukoliko bude mogućnosti, polovinom ove godine biti izdvojena jednokratna pomoć za najsiromašnije penzionere.

Krkobabić koji je u Kraljevu prisustvo godišnjoj skupštini Saveza penzionera, rekao je da je izmenama Zakona o penzijskom i invalidskom osiguranju i reformom sprovedenom uz sagalsnost Međunarodnog monetarnog fonda, "penzija postala garantovani >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << element".

- Penzije više niko ne može dovoditi u pitanje - sva stečena prava su garantovana, i one će biti uvek isplaćivane redovno na petnaest dana, povećavaće se svake godine u skladu sa kretanjem zarada u javnom sektoru- rekao je Krkobabić.

Vođa PUPS je ocenio da je njegova stranka spremna za izbore "u svako doba".

- Ja zaista ne brinem za izbore, i oni mogu biti danas, sutra, za godinu dana - kada god žele ovi koji se stalno nešto međusobno glože oko datuma i uslova, jer PUPS može za deset dana spremno izaći na izbore- rekao je Krkobabić.

- Mi su u ovaj parlament ušli sa pet poslanika, a ja očekujem da ćemo u budućem parlamentu imati pet puta vise poslaničkih mandata, jer se penzioneri masovno uključuju u našu partiju koja je postala moća i jaka i sada broji 126.000 registrovanih članova- rekao je Krkobabić.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.