ZVANIČNO: Sudija Ilić napravio SAMO JEDNU grešku na derbiju

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Mar.2024, 23:03

Očekuje se pozitivna ocena.

Pavle Ilić, sudija 172. večitog derbija, napravio je jednu, ali veliku grešku u utakmici 24. kola Superlige Srbije završenoj remijem 2:2.

Arbitar iz Kragujevca je prema izveštajima zvaničnih lica zaduženih za analizu suđenja pogrešio kod drugog žutog kartona fudbaleru Partizana Ksanderu Severini u 75. minutu, piše Sport klub.

Ovu očiglednu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << grešku je notirao kontrolor suđenja Dejan Delević, a završnu ocenu kontrolora treba da potvrdi Sudijska komisija. Sport klub saznaje da je arbitraža novog internacionalaca, izuzev greške kod crvenog kartona, ocenjena pozitivno.

U ostalim spornim situacijama debitant u večitim derbijima nije grešio - nije bilo igranja rukom Šerifa Endiajea kod drugog gola Crvene zvezde, niti penala za crveno-bele nad Naserom Đigom u drugom poluvremenu.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Kragujevac