Izvor: TV Arena Sport, 04.Jan.2016, 17:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Humskoj ljuti zbog odluke KK Sutjeska
U Humskoj ljuti zbog odluke KK Sutjeska da se navijačima Partizana zabrani dolazak na utakmicu ABA lige u Nikšiću.
Debitant u ABA ligi Sutjeska iz Nikšića odlučio je da za meč sa višestrukim prvakom regionalnog takmičenja beoogradskim Partizanom zatvori ulaze svoje dvorane za navijače gostujućeg tima.
"Doneli smo odluku da navijači Partizana ne budu u dvorani. Takođe, na utakmicu se mora doći bez obeležja navijačkih grupa. Znači, da ne bi bilo neprijatnosti >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << prilikom ulaza zamolili bi gledaoce da ne dolaze sa takvim i sličnim rekvizitima", istakao je sportski direktor Sutjeske Miodrag Lješković.
Na dan utakmice, saopštenjem preko zvaničnog sajta kluba, reagovao je i Partizan.
"Sportsko nadmetanje KK Sutjeska i KK Partizan NIS koje će se večeras održati u Nikšiću, prethodnih dana je imalo nekorektnu uvertiru od strane rukovodstva KK Sutjeska u vidu odluke o zabrani ulaska u halu svim navijačima koji na sebi budu imali obeležja Partizana. Sa velikim ponosom na armiju navijača iz Crne Gore kojima je crno-bela boja u srcu, KK Partizan NIS postavlja pitanje kome i zbog čega smetaju obeležija Partizana u gradu koji je poznat po tome da u njemu živi veliki broj navijača našeg kluba?"
Meč između Sutjeske i Partizana na program je večeras, od 21 čas.











