Izvor: S media, 11.Jan.2011, 15:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Top 16 groznica: Karte 2.500 i 4.500 dinara!
Do prvog okršaja Partizana u Top 16 fazi Evrolige u "Areni" ostalo je još 15 dana (26. januara protiv Efes Pilsena), a ono što će obradovati navijače je činjenica da su cene paketa karata već poznate.
Danilović: Male bubašvabe izvirile iz blata
Danilović: Mnogi zaboravljaju kakav put smo prešli
Vujošević: Biti i ostati gospodin
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Veseli: Cenim Rašića i narodnjake
Nivo 400, za sva tri meča, košta 2.500 dinara, dok se za nivo 200 mora izdvojiti 4.500 dinara. Prodaja ulaznica, njih između 10 i 12 hiljada, počinje u subotu (15. januara) u 10 časova na blagajni severne tribine "Beogradske arene". Jedna osoba, uz validan dokument, moći će da kupi najviše četiri paketa, prenose Večernje novosti.
Vlasnici godišnjih pretplatnih karata moći će da izvrše zamenu već od četvrtka (13. januara) do nedelje (16. januara) na blagajni sa južne strane "Beogradske arene". Oni koji imaju propusnicu za tribine "Pionira" mogu da biraju mesto na južnom nivou 200 i 400, odnosno severnom 400, dok će oni sa VIP legitimacijama biti smešteni u severnom nivou 200.
Partizanu dva od 10 najboljih poteza (VIDEO)
NLB: Džavai presudio Hemofarmu
Direktor Reala: Ko još voli da gostuje u Beogradu?!
Top 16: U "Arenu" stižu Novica, Mekejleb, Igor...
Grbović: "Arena" - pun pogodak!
- Sada imamo više iskustva nego ranije i organizacija je mnogo lakša nego, na primer, prvi put kada smo za četiri dana sve u "Areni" morali da pripremimo za dolazak Panatinaikosa. Zbog propusta je tada oboren i rekord, koji nikada više neće biti dostignut - iskren je sportski direktor Partizana Mlađan Šilobad, koji se potom osvrnuo i na cenu karata. - Možda će se nekome, na prvi pogled, učiniti da je cena kompleta velika. Međutim, kada se ona podeli na tri utakmice i još imaju u vidu imena protivnika, odnosno kakva će se košarka gledati, to i nije mnogo.
(Foto: KK Partizan)






