Tenzije uoči Skupštine: Bjeković traži obezbeđenje

Izvor: Press, 24.Maj.2016, 12:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tenzije uoči Skupštine: Bjeković traži obezbeđenje

Dan uoči vanredne Skupštine FK Partizan jedan od dvojice kandidata za novog predsednika Nenad Bjeković podigao je tenzije izjavom da aktuelno rukovodstvo, koje je kandidovalo Ivana Ćurkovića, želi da izazove incidente na Skupštini i utiče na delegate.
foto: tanjug.rs
Dan uoči vanredne Skupštine FK Partizan jedan od dvojice kandidata za novog predsednika Nenad Bjeković podigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << je tenzije izjavom da aktuelno rukovodstvo, koje je kandidovalo Ivana Ćurkovića, želi da izazove incidente na Skupštini i utiče na delegate.
Bjeković je uputio pisma ministru policije Nebojši Stefanoviću i ministru omladine i sporta Vanji Udovičiću u kojima od njih traži da obezbede nesmetano održavanje Skupštine i spreče prisustvo "sumnjivim licima" koja, kako je naveo, imaju nameru da utiču da članove Skupštine.
Istovremeno, javnosti se obratio i nekadašnji Bjekovićev saradnik Žarko Zečević, sada u timu Ivana Ćurkovića i pozvao ga da pređe kod njih.
Zečević tvrdi da se iza Bjekovićevog imena krije familija Novaka Nedića, generalnog sekretara Vlade, koja želi vaninsitucionalno da vodi Partizan.
Skupština FK Partizan održaće se danas od 17 sati u Sportskom centru Teleoptik u Zemunu.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.