Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Jan.2026, 10:11

Stojaković: Dobra atmosfera u timu, imaćemo veći broj igrača na raspolaganju

Trener fudbalera Partizana Nenad Stojaković izjavio je danas u Antaliji da u redovima "crno-belih" vlada dobra atmosfera i dodao da veruje u dobru igru svog tima protiv Gangvona iz Južne Koreje.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Otkazan meč Partizana i Boteva

Izvor: Nezavisne Novine, 21.Jan.2026, 11:54

Otkazana je prijateljska utakmica između fudbalera Partizana i Boteva iz Plovdiva, koja je trebalo da bude odigrana danas, 21. januara, na pripremama "crno-bijelih" u Antaliji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.