Izvor: Sportske.net, 15.Avg.2020, 21:53

''Petarda'' Čukaričkog, ''minimalac'' Radničkog, Pazarci opet izgubili!

Petarda Čukaričkog, minimalac Radničkog, Pazarci opet izgubili!

Novi Pazar od početka sezone osvojio bodove samo protiv Partizana.
Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u gostima ekipu Zlatibora sa ubedljivih 5:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.
Ekipa s Banovog brda je golovima Miloša Ostojića u četvrtom i Ibrahime Ndijaea u sedmom povela sa 2:0, ali je već minut kasnije Zlatibor smanjio preko Stefana Vukića.
Čukarički je pobedu potvrdio početkom drugog poluvremena. Prvo je u 46. minutu pogodio Vinsent Eze, da bi Marko Docić u 54. minutu sa penala povisio na 4:1. Konačan rezultat postavio je Stefan Kovač u 92. minutu.
Ovo je bila treća pobeda Čukaričkog u novoj...