Navijači Spartaka se sukobili sa grobarima i policijom!

Izvor: Vesti-online.com, 26.Maj.2013, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači Spartaka se sukobili sa "grobarima" i policijom!

Počelo je međusobnim gađanjem bakljama sa navijačima na zapadnoj tribini, a završilo se izbacivanjem sa stadiona.

Ništa novo: Baljke i vatra su česta pojava na srpskim stadionima  

 

Navijači Spartaka iz Subotice sukobili su se na današnjoj utakmici protiv Partizana u Beogradu sa domaćim pristalicama na stadionu u Humskoj, a potom i sa policijom posle čega su izbačeni sa stadiona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
 

Oni su se međusobno gađali bakljama sa navijačima na zapadnoj tribini, a potom je deo navijača crno-belih pokušao da sa istočne tribine predje na severnu, gde su Spartakovi, ali ih je vratila policija.

 

Ka severnoj tribini krenulo je i nekoliko navijača sa južne, ali je i njih zaustavila policija.

 

Spartakove navijače potom je opkolila žandarmerija, a ceo sukob  trajao je oko pet minuta, posle čega su pristalice kluba iz Subotice ispraćene sa stadiona.

 

Sukob je trajao oko pet minuta.

 

Utakmica izmedju Partizana i Spartaka igra se u okviru poslednjeg, 30. kola Super lige Srbije.

 
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Navijači Spartaka se sukobili sa Partizanovim i policijom

Izvor: NoviMagazin.rs, 26.Maj.2013

Navijači Spartaka iz Subotice sukobili su se na utakmici protiv Partizana sa domaćim pristalicama na stadionu u Humskoj, a potom i sa policijom posle čega su izbačeni sa stadiona.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.