FRANCUZI DESETKOVANI: Košelni ne igra protiv Srbije

Izvor: HotSport.rs, 01.Sep.2014, 12:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FRANCUZI DESETKOVANI: Košelni ne igra protiv Srbije

Fudbalska reprezentacija Francuske odigraće prijateljski meč sa Srbijom u nedelju sa početkom u 20.45 na stadionu Partizana, a tim Didijea Dešama biće desetkovan.

Naime, štoper Arsenala Loren Košelni doživeo je povredu na utakmici sa Lesterom i morao je da odbije poziv slektora „trikolora“. Francuska se nalazi u kvalifikacionoj grupi za Evro 2016 sa selekcijom Srbije, ali se „galskim petlovima“ neće računati bodovi pošto su domaćini turnira.
hotsport.rs
>> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << /> Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.


NIŠTA OD ZVEZDE: Napadač OFK Beograda pravi društvo Milinkoviću-Saviću


DUNGA VRAĆA BIVŠE ZVEZDE: Robinjo ponovo u reprezentaciji


Jovanović bez premca






Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.