Babić zadužio crno-beli dres: Hoću da idem Savićevim stopama

Izvor: Blic, 10.Jun.2011, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Babić zadužio crno-beli dres: Hoću da idem Savićevim stopama

Dejan Babić, treće pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku, na predstavljanju u Humskoj istakao je ogromne ambicije, koje se najviše ogledaju u želji da zaduži dres sa brojem 20, vlasništvo doskorašnjeg kapitena i novog sportskog direktora Mladena Krstajić.

"Navijač sam Partizana i ovo je moj ostvareni san. Nadam se ću steći poverenje stručnog štaba kvalitetnim igrama i da ću pružati partije nalik onima u dresu BSK-a iz Borče", rekao je Babić.

Talentovani >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vezni fudbaler koji može da igra i po boku imaće podršku u bivšem saigraču iz BSK-a, Stefanu Saviću.

"Jedino što mogu da kažem jeste da bih voleo da krenem putem Stefana Savića u Partizanu”, poručio je novi igrač crno-belih.

Povezane vesti: Transferi uživo: Real vapi za Ćićaritom, Radović se ne vraća u Partizan Mrdaković: Srce mi je crno-belo, hoću u Partizan Transferi: Morati ne daje Maikona za Kaku, Liverpul juri Vitsela Sporting bi Savića, Parizanov odgovor glasi: deset miliona evra Dijara: Hoću i ja u Ligu šampiona

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dobio direktorov broj, neka bude kao Savić...

Izvor: Sportske.net, 10.Jun.2011

Dejan Babić uzeo crno - belu "dvadeseticu" iz ruku čoveka koji je do pre nekoliko dana nosio taj dres. Pojačanje Partizana iz Borče bi da bude kao Savić.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.