VARAJU NAS KAKO STIGNU: Ava Karabatić ima telefon u Parovima!

Izvor: Kurir, 15.Nov.2015, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VARAJU NAS KAKO STIGNU: Ava Karabatić ima telefon u Parovima!

Hrvatska starleta Ava Karabatić pre svog ulaska u reality "Parovi" imala ozbiljne uslove za produkciju, te da je u to bilo uključeno da će svakog dana na raspolaganju imati svog ličnog frizera, šminkera i stilistu.

Međutim, nije joj samo to dozvoljeno, hrvatska strarleta izgleda ima i pravo da koristi telefon. Naime, Fejsbukom se širi Avin selfi iz "Tajne sobe".

Na fotografiji se vidi Avina frizura, kao i da je okružena brojnim ljudima koji nisu učesnici šou >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << programa, pa je sve ovo izazvalo sumnju da je starleta imala priliku i da komunicira sa nekim iz spoljnog sveta, budući da u rukama drži mobilni telefon.

Ava ima telefon u Parovima i pravi selfije! Koja prevara i podvala!

Slikao je frizer

Ava Karabatić, u skladu sa ugovorom, koji je potpisala, ima pravo na posebnog šminkera i frizera.

Ugovor sa produkcijom za friziranje ima Aleksandar, koji je i slikao učesnicu rijalitija i podelio fotografiju zbog frizure.

Autor: EPK

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.