Tijana ne odustaje: Videću Bulata kad izađem odavde!

Izvor: Scandal.rs, 26.Maj.2015, 17:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tijana ne odustaje: Videću Bulata kad izađem odavde!

Mada je Nenad Marinković Gastoz više puta u rijalitiju “Parovi“ rekao da je Tijana Ajfon na leđima istetovirala oko svog oca, ona ga je demantovala i priznala da je to oko Marka Bulata.

“To je oko Marka Bulata. Veoma sam zaljubljena u njega, imali smo nešto veoma lepo, mada on priča da me ne poznaje i da sam nebitna, ja to za njega nikad neću reći. Jedva čekam da izađem i da porazgovaramo”, rekla je Tijana, koja očigledno ne mari >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << za to što se pevač nedavno oženio.

Starleta je u poslednje vreme previše osetljiva i plače na svaku sitnicu, pa ostali ukućani sumnjaju da je trudna sa Gastozom.

Naime, Tijana je slučajno pomerila sto i prosula piće na čizme Mimi Oro, koja je zbog toga bila veoma ljuta. Polila je vodom Tijanu, posle čega je ova počela da plače.

“Mimi, nije bilo namerno, ti znaš koliko te ja volim. Ti si mi najdraža ovde. Nije bilo namerno. Što se ljutiš”, govorila je kroz suze Tijana.

Neko vreme se Mimi ljutila, ali joj je zatim oprostila i zagrlila je.

“Trudna si, emocije su ti prenaglašene”, dobacivali su ostali.
Pogledaj vesti o: iPhone

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.