Parovi četvrtfinala Evrolige: Obradović protiv svojih, Teo na Baskoniju

Izvor: BKTV News, 07.Apr.2017, 22:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Parovi četvrtfinala Evrolige: Obradović protiv "svojih", Teo na Baskoniju

Posle večerašnjeg poraza Crvene zvezde od Darušafake, poznati su svi parovi Top 8 faze Evrolige.

Prvoplasirani Real igraće upravo protiv Zvezdinog "dželata" Darušafake, tima koji je večeras savladao našeg šampiona, dok će aktuelni šampion Starog kontinenta moskovski CSKA, koji je regularnu sezonu završio kao drugoplasirani, na >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << Baskoniju.

Olimpijakos će imati prednost domaćeg terena u okršajima sa Anadolu Efesom, a na veću pomoć svojih navijača može da se osloni i Panatinaikos u mečevima sa Fenerbahčeom našeg Željka Obradovića.

Prolaz na fajnal-for obezbediće timovi koji prvi stignu do tri trijumfa u seriji, koje se igraju u formatu 2-2-1, a plej-of faza startuje 18. aprila i trajaće do drugog dana maja.

Bolji iz para Real Madrid – Darušafaka igraće s pobednikom mečeva između Panate i Fenera, što na drugoj strani ostavlja parove Olimpijakos – Efes i CSKA – Baskonija.

Borbe za najvredniji klupski trofej u Evropi vodiće se u glavnom gradu Turske od 19. do 21. maja.
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.