Parovi: Tika Arsić: Nisam imao ništa sa Zoricom

Izvor: S media, 06.Mar.2011, 12:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Parovi: Tika Arsić: Nisam imao ništa sa Zoricom

PR vlasnika vile Jelena, pred svima je pustila sporni snimak u kom je Zorica pričala šta sve zna o glumcu. I dok je Tika gutao knedle, Zorica je kroz smešak rekla da neće ništa da objašnjava, ali je na Jelenino insistiranje nešto morala da kaže.

- Radi se o tome, da sam ja bila statista u seriji „Šesto čulo“, na kojoj je Tika radio. Sreli smo se par puta, sedeli smo zajedno. Meni je čak ponuđena i jedna uloga koju sam ja, naravno prihvatila, počela je priču Zoka. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

- U jednom restoranu smo se redovno sretali, slučajno ili namerno, ne znam. Imali smo čak i jedan prisniji razgovor, jako neprijatan za mene. Posle toga me više nikad nisu pozvali. Više od ovoga neću da kažem, provocirala je Zorica.

Tika je sve vreme posmatrao u čudu, kao da ne veruje šta manekenka priča. Ali je, na sebi svojstven način, tiho i dostojanstveno odgovorio:

- Ovo je veoma neugodna situacija. Ne znam šta je u pitanju. Da li lični bes, umor ili nešto treće. Veran sam muž, imam samo jednu ženu koju volim.

Istina je da je Zorica trebalo da odigra jednu ulogu u 7. epizodi, koja nikad nije ni snimljena. To je razlog što nije pozvana, a ne nešto drugo. Istina je i da smo se par puta sreli. Ali ja srećem toliko ljudi, da je nisam prepoznao. Izvini zbog toga, pravdao se glumac, dok ga je Jelena sve vreme gurkala i šaputala mu nešto.

Međutim, ovo Tikino izlaganje, Zoricu nije nimalo zadovoljilo.

- Meni jako smeta ovo pokazivanje ovde, a da znam da postoji nešto iza. Ali ima vremena, sve će se saznati.

- Hajde malo da smirimo situaciju. Nemojte se igrati sa ovim, molim Vas, obratio se Tika Zorici.

Parovi: Zorica tvrdi da je Tika neveran Jeleni

A onda se u priču ubacila i Tikina žena, Jelena.

- Nemoj da smiruješ situaciju, nemoj da se pravdaš. Ja nikakav problem nemam, nas dvoje potpuno verujemo jedno drugom, Meni ne smeta ni da je bio pijan, ni da je sedeo za stolom sa dvadeset devojaka. Meni je Tika ispričao da se on i Zorica znaju i da je ona trebalo da glumi u toj seriji.

Zorica je nastavila da se pokvareno smeška, aludirajući na to da je od Tike dobila nepristojnu ponudu.

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

PAROVI: POSLE ZORIČINE PROZIVKE, TIKA: NISAM PREVARIO ŽENU S NJOM!

Izvor: iYupi.com, 06.Mar.2011

Sinoć je u rijalitiju Parovi došlo do suočavanja Zorice Dukić i Tihomira Arsića-Tike. PR vlasnika vile Jelena, pred svima je pustila sporni snimak u kom je Zorica pričala šta sve zna o glumcu. I dok je Tika gutao knedle, Zorica je kroz smešak rekla da neće ništa da objašnjava, ali je na...

Nastavak na iYupi.com...

Zorica: Bila sam intimna sa Tikom!

Izvor: Vesti-online.com, 07.Mar.2011, 09:10

Kao što je obećala, Zorica Dukić je uživo u programu otkrila odakle se ona i Tihomir Arsić poznaju i objasnila pred svima da je statirala u projektu „Šesto čulo“ , kao i da su ona i Tika jednom prilikom imali intiman razgovor, posle čega je ona shvatila da glumac hoće nešto više od nje.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.