Parni valjak savršen poklon za Dan žena

Izvor: Blic, 09.Mar.2014, 00:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Parni valjak" savršen poklon za Dan žena

Rok grupa "Parni Valjak", održala je koncert u prepunoj "Kombank areni" za Dan žena.

Oni su na pravi način podsetili na stara vremena, kada su bili na vrhuncu slave, te su svojim hitovima "Sve još miriše na nju" i "Lutka za bal", koje je publika pevala u jednom dahu.

Koncert je kasnio 45 minuta, ali samo zato što je interesovanje za nastup bilo ogromno, te nisu svi posetioci mogli da uđu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na vreme.

Međutim, kada su se svetla ugasila, zaglušujući vrisak publike je bio sjajna uvertira za pravi spektakl koji se odrigrao u "Areni".

Da je "Valjak" zaista besmrtni bend, dokazuje i publika u kojoj su se podjenako nalazili i mladi i stari, koji su se zajedno družili.

Nije izostala ni podrška kolega i prijatelja sa estrade, kao i iz političke sfere, te su se na koncertu između ostalih mogli videti i Sloboda Mićalović, Vojin Ćetković, Vlado Georgiev kao i bubnjar Dragoljub Đuričić, ali i Mlađan Dinkić koji je došao u pratnji supruge.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"Parni valjak" savršen poklon za Dan žena

Izvor: Dzungla.org, 09.Mar.2014

Rok grupa „Parni Valjak“, održala je koncert u prepunoj „Kombank areni“ za Dan žena.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.