Novi spot  Leksington benda za pesmu U srce udaraj

Izvor: Blic, 27.Nov.2013, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi spot "Leksington benda" za pesmu "U srce udaraj"

"Leksington bend" objavio je novi spot za numeru "U srce udaraj" koji je sniman u Parizu, ali neki segmenti snimani su i u srpskoj prestonici u KPGT. Premijera spota biće održana sutra uveče u klubu "Kasina".

-Pariz nam se mnogo dopao i mada nismo planirali, na licu mesta smo odlučili da snimimo spot i to baš ovakav kakav je ovaj. Glavni grad Francuske je čaroban i šteta bi bilo da ga nismo ovekovečili i na ovaj način. Trudili smo se da ispratimo atmosferu pesme >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ali i ponudimo nešto novo i zanimljivo što ljudi, možda, nemaju priliku tako često da vide. Ovo je prava mala razglednica Pariza.- zadovoljno kaze Bojan Vasković pevač benda.

Uporedo sa promocijom ove pesme, momci nastavljaju sa koncertnim aktivnostima po Evropi i regionu a svi termini do kraja godine su im popunjeni dok će Novu 2014. dočekati u Crnoj Gori.

Pogledajte novi spot Leksington benda:

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Novi spot "Leksington benda" za pesmu "U srce udaraj"

Izvor: Dzungla.org, 27.Nov.2013

„Leksington bend“ objavio je novi spot za numeru „U srce udaraj“ koji je sniman u Parizu, ali neki segmenti snimani su i u srpskoj prestonici u KPGT. Premijera spota biće održana sutra uveče u klubu „Kasina“.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.