Izvor: medio.rs, 16.Maj.2011, 11:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vođa zemunske mafije je gej
Odbegli vođa novoformiranog "zemunskog klana" Uroš Petrović, za kojim je raspisana poternica zbog sumnje da je organizovao narkogrupu i počinio niz razbojništava, prvi je gej mafijaš u Srbiji, pokazala je policijska istraga.
Povezane vesti
Prvi srpski gej mafijaš: Šef zemunskog klana ima dečka?!
Izvor: Nezavisne Novine, 16.Maj.2011
Uroš Petrović, šef novoformiranog zemunskog klana, navodno je u vezi s muškarcem, iako je oženjen i ima dijete. Nekoliko uhapšenih Petrovićevih kolega navodno je policajcima reklo za vezu. Za srpskim mafijašem je raspisana potjernica zbog sumnje da je organizovao narko bandu i počinio niz razbojništva.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






