Švedski gej policajci na Beograd prajdu

Izvor: Vesti-online.com, 30.Sep.2012, 16:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Švedski gej policajci na Beograd prajdu

Beogradsku gej paradu podržalo je Udruženje evropskih gej policajaca (EGPA), a svoje učešće najavili su predstavnici Policijskog gej sindikata iz Švedske.

Evropski gej policajci žele mirnu paradu kolegama i "kolegama"  

EGPA je organizacija LGBT policajaca koja podržava sve takve pripadnike policije u Evropi i obezbeđuje podršku članovima LGBT zajednice.

 
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Herman Renes glavni inspektor policije Holandije i predsednik udruženja evropskih gej policajac u kratkom pismu organizatorima Prajd vika napisao je da podržava Paradu ponosa koja će se održati 6. otobra, a da svim učesnicima i policiji želi miran skup.

 

Pored podrške Udruženje evropskih gej policajaca 6.oktobra u Prajd povorci učestvovaće i predstavnici Policijskog gej sindikata iz Švedske.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.