Izvor: Nezavisne Novine, 22.Nov.2016, 09:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ronaldo: Jesam gej, ali jako bogati gej! (VIDEO)
Najbolji fudbaler svijeta Kristijano Ronaldo imao je neobičnu verbalnu čarku sa Kokeom u vječitom derbiju između Atletika i Reala prošle subote
Nervozni igrač Atletika je pokušao da isprovocira Ronalda, unio mu se u lice i rekao mu da je gej. Portugalac nije dozvolio sebi da plane na provokaciju, već je na svoj prepoznatljivi način odgovorio Kokeu.
Šta se tačno dogodilo otkrio je španski radio >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Kope, koji je objavio transkript razgovora Kristijana Ronalda sa saigračima poslije incidenta.
Ronaldo: Koke mi je rekao da sam gej!
Saigrač: Šta?
Ronaldo: Rekao mi je da sa gej. Odgovorio sam mu da će vidjeti šta ću mu uraditi kada ga sretnem u gradu.
Saigrač: Pa šta ćeš mu uraditi?
Ronaldo: Ma, ništa. Pa šta bi trebalo da uradim?
Drugi saigrač: Ko ti je to rekao?
Ronaldo: Koke. Rekao je da sam gej. Rekao sam mu: 'Jesam, gej sam. Ali, jako bogati gej, se***o'!
Na kraju se Kristijano osvetio Kokeu, postigao je het-trik protiv Atletika, a Real je slavio sa 3:0.
(NN, Kurir.rs)
Nastavak na Nezavisne Novine...










