Izvor: Nezavisne Novine, 23.Sep.2015, 13:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opel insignia od 2017. biće elegantnija i ekonomičnija (FOTO)
Opel insignia na tržištu je već šestu godinu, u međuvremenu je doživjela jedan redizajn, a kako bi mogla izgledati potpuno nova generacija Opelovog admiralskog broda pokazuju renderi RM Designa.
Na prvi pogled je vidljiv novi Opelov smjer u dizajniranju pa tako treba očekivati da će nova Insignia preuzeti dosta stilskih elemenata s nove kompaktne Astre.
Do 2017. godine aktualan model ostaje na tržištu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << (Insignia je i danas drugi najprodavaniji model u srednjoj klasi u Evropi, ako izuzmemo premium modele), a kada stigne novi prema najavama će biti lakši i ekonomičniji.
Usto, stizaće u dvije karoserijske izvedbe kao 5-vratna limuzina i karavan. Do tada ostaje nam da čekamo, no oku privlačan novi model sigurno neće biti bitno drugačiji nego na prikazanim renderima.
Nastavak na Nezavisne Novine...










