Izvor: Blic, 13.Mar.2015, 18:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Još jedan udes kod Požege, povređen vozač
„Opel korsa“ užičkih registarskih oznaka danas oko 15 sati sleteo je sa puta i prevrnuo se na krov u selu Gugalj kod Požege.
Vozač koji se jedini nalazio u automobilu prebačen je u užičku bolnicu, a prema nezvaničnim informacijama on nije životno urožen. Udes se dogodio na magistralnom pravcu Požega – Čačak, oko četiri kilometra dalje od kamenoloma Jelen Do gde je jutros sa puta sleteo autobus užičkog prevoznika „Gaga“.
Kako „Blic“ >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << saznaje „korsa“ se kretala iz pravca Čačka, da bi najednom sletela sa magistrale i prevrnula se.
„Gagin“ autobus u kome nije bilo putnika danas je sa magistrale kraj kamenoloma Jelen Do sleteo u provaliju, ali je vozač pošao bez povreda.
Pogledaj vesti o: Opel











