Izvor: B92, 18.Feb.2014, 23:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dnevnik iz Sočija: Dan koji sam čekala
Specijalno za B92 po drugi put se javlja Nina Micić, prva snouborderka u istoriji koja će predstavljati Srbiju na Zimskim olimpijskim igrama.
Dan koji sam čekala. Sutra je moja prva trka na Zimskim olimpijskim igrama. Prva ikada, prva u Sočiju.
Danas sam na poslednjem treningu pred sutrašnju trku nažalost osetila jak bol u leđima,ali pokušavam da uopšte ne mislim na to. Upravo sam završila >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << terapiju, sada želim samo da se koncentrišem što je više moguće i pokušam da savladam tremu koju osećam. Pozitivnu za sad. Malu tremu. U stvari, koju malu, pa ja mislim da nisam ni svesna da ja sutra startujem. Prvi put.
Nevenin današnji rezultat uneo je veselje u naš tim i želim samo da vam kažem da mi svi ovde dajemo trenutno svoj maksimum i znam da se od nas očekuje više, možda su neki očekivali još bolje rezultate, ali sam sigurna da su svi koji su ovde sa mnom pružili i pružiće najbolje od sebe. Pretpostavljam da svi znate koja je privilegija biti ovde, sa svim ovim sportistima. I ja sam više nego srećna što sam deo tima.
Kompletan Ninin dnevnik pročitajte u našoj rubrici 'Dnevnik'.













