Izvor: Radio 021, 26.Jul.2019, 18:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zverev zaustavio Krajinovića u četvrtfinualu Hamburga
Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u polufinale turnira u Hamburgu, pošto je izgubio od petog tenisera sveta Aleksandra Zvereva posle tri seta, 6:2, 5:7, 2:6.
Krajinović je dobro igrao u prvom setu, napravio je dva brejka, u šestom i osmom gemu i bez većih problema je poveo u meču. Sa dobrom igrom nastavio je i u drugom setu, poveo je sa 3:0 i 5:2, ali je posle toga stao, Zverev je osvojio pet uzastopnih gemova i izjednačio na 1:1.
Zverev >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << je već u prvom gemu trećeg seta oduzeo servis Krajinoviću, koji je vratio brejk u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Nemački teniser je posle toga veza četiri gema i pobedio posle dva sata i 18 minuta.
On će u polufinalu igrati protiv Nikoloza Basilašvilija iz Gruzije, koji je pobedio Francuza Žeremija Šardija sa 6:2, 6:3. U polufinalu je i Rus Andrej Rubljev, koji je pobedio prvog nosioca Austrijanca Dominika Tima sa 7:6, 7:6.
Poslednji polufinalni par čine Italijan Fabio Fonjini i Španac Pablo Karenjo-Busta.
Autor: Beta
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Tenis















