Žene više pate za cipelama nego zbog muškaraca

Izvor: Radio 021, 25.Feb.2016, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žene više pate za cipelama nego zbog muškaraca

Ženama su draže uspomene na omiljene cipele nego na bivšeg dečka - pokazalo je istraživanje objavljeno na stranici Tszuji.co.uk.

Ova studija je otkrila da se čak 92 odsto žena seća prvih čizmica kupljenih svojim novcem, dok je manje od polovine ispitanica uspelo da se priseti imena osobe s kojom su se prvi put poljubile.

Zanimljivo je da 96 posto ispitanica žali za parom prinudno bačenih cipela, dok samo 15 posto pati zbog raskida s dečkom. Priča o vezanosti >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << ženskog pola za obuću nije teorija "od juče", ali svaki novi podatak je samo potkrepljuje ili čak pojačava.

"Ovo istraživanje pokazuje da su dame više vezane za svoje cipele nego što se mislilo. Ta ljubav je gotovo bezuslovna. One ih često tretiraju kao najbolje prijatelje", navedeno je u studiji.

Autor: Novosti

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.