Uhapšeni otac i sin zbog ranjavanja policajaca

Izvor: Radio 021, 25.Okt.2018, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni otac i sin zbog ranjavanja policajaca

Dva muškarca, otac i sin, uhapšeni su zbog napada i ranjavanja dvojice policajaca iz Despotovca.

Dvojica osumnjičenih odvedeni su na poligrafsko ispitivanje.

Dva policajca ranjena su prilikom pretresa kuće 62-godišnjeg muškarca u mestu Ravna Reka, kada je na njih ispaljeno više hitaca, saopštio je ranije MUP.

Tom prilikom, jedan policajac je pogođen u glavu, a drugi u ruke. Oni su najpre prevezeni u bolnicu u Ćupriji, a nakon toga je jedan od njih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << prevezen u Klinički centar u Kragujevcu. Njegovo stanje je stabilno i u ovom trenutku nije životno ugrožen.

Sindikat: Pooštriti kazne

Nezavisni policijski sindikat Srbije zatražio je da se pooštri kaznena politika za napad na policajce.

Sindikat traži od pravosudnih organa da se počinilac kazni najvišom kaznom koja je predviđena za pokušaj ubistva jer će se jedino na taj način "poslati poruka da policijski službenik nije slobodna meta".

Autor: Tanjug, FoNet

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.