U udesu kod Inđije poginuo pukovnik VS

Izvor: RTS, 17.Nov.2010, 05:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U udesu kod Inđije poginuo pukovnik VS

U saobraćajnom udesu kod Inđije poginuo je pukovnik Vojske Srbije Dragan Lukešević, zaposlen u Inspektoratu odbrane.

Nesreća se dogodila oko 18.30, na autoputu Novi Sad-Beograd, na delu puta suženom zbog radova, kada je pukovnik Lukešević, upravljajući vozilom "fiat punto", iz za sada nepoznatih razloga, prešao na stranu na kojoj se obavljaju radovi i udario u kamion izvođača radova.

Povređeni >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << vozač kamiona prevezen je u najbližu zdravstvenu ustanovu.

Istražni sudija i organi Vojne policije i MUP-a obavili su uviđaj.

Ministar odbrane Dragan Šutanovac uputio je telegram saučešća porodici nastradalog Lukeševića, navedeno je u saopštenju Ministarstva odbrane.
Pogledaj vesti o: Fiat Punto,   Fiat

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.