Izvor: Radio 021, 31.Dec.2020, 10:26
U Novom Sadu još 176 novoobolelih od korone
U Novom Sadu je registrovano još 176 novoobolelih od korone, što je petoro više nego juče.
S druge strane, na nivou Vojvodine, u odnosu na juče, tzabeležen je manji broj novoobolelih - njih 689, dok su juče bila 802 slučaja.
"U ovom trenutku broj registrovanih aktivnih slučajeva u Vojvodini je 32.972. Broj aktivnih slučajeva je značajno pao zbog oporavaka velikog broja blagih slučajeva, obolelih pre dve nedelje, posebno u Novom Sadu, Pančevu, Vrbasu, Žablju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Rumi i Bačkoj Palanki", navode u Institutu za javno zdravlje Vojvodine.
U ovom trenutku najveći broj registrovanih aktivnih slučajeva je u Novom Sadu, 8.842, potom sledi Zrenjanin sa više od 3.400, Pančevo sa više od 1.700, Subotica i Bačka Palanka sa više od 1.500 i Kikinda sa više od 1.300 registrovanih aktivnih slučajeva.
Institut za javno zdravlje Vojvodine ocenjuje epidemiološku situaciju u Vojvodini kao vanrednu, sa stabilizacijom trenda obolevanja na visokim nivoima.
Autor: 021
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.




