Troje povređeno u udesima na ulicama Novog Sada

Izvor: Radio 021, 06.Sep.2017, 07:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troje povređeno u udesima na ulicama Novog Sada

Tri osobe naizgled su lakše povređene u tri nezgode koje su se tokom jučerašnjeg dana dogodile u Novom Sadu.

Vozač "opela" povređen je u nezgodi koja se oko 8:30 dogodila na Mostu slobode. Kako je 021 već pisao, 62-godišnji muškarac povređen je kad je vozilom naleteo na kamion koji je stajao u levoj traci, u smeru ka Sremskoj Kamenici. Detaljnije čitajte OVDE.

Povrede lakta i potkolenice zadobila je 73-godišnja žena u nezgodi koja se oko 10:30 časova >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dogodila na Bulevaru oslobođenja. Kako za 021 kaže dr Mirjana Bursać iz Hitne pomoći, žena je zbrinuta na licu mesta i prevezena u Urgentni centar.

Motociklista (38) povređen je u nezgodi koja se oko 13:30 časova dogodila u Ložioničkoj ulici. Zadobio je lakše povrede obe potkolenice i lumbalnog dela leđa, te je nakon zbrinjavanja na licu mesta prevezen u Urgentni centar.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.