Izvor: Radio 021, 09.Sep.2019, 10:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tribina "Kako unovčiti influens?" u utorak u KCNS

Tribina "Kako unovčiti influens?" održaće se u utorak, 10. septembra u klubu "Tribina mladih" Kulturnog centra Novog Sada.

Na tribini će o ovoj temi govoriti novinar Željko Injac i inženjer Predrag Filipović – inženjer.

Influens, odnosno uticaj na internetu je pojam koji je uzeo maha tek u proteklih nekoliko godina. Danas, u vreme dominacije društvenih mreža, influenseri, odnosno ljudi od uticaja na internetu, praktično imaju moć poznatih ličnosti da menjaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << javno mnjenje i svest javnosti. Jedino što se razlikuje je obim njihovog uticaja. To im daje i izvesne beneficije, pogotovo kad su u pitanju reklame i razna sponzorstva, stoga i naplata usluge reklamiranja nekog proizvoda, usluge, ili brenda. Posetite ovu tribinu da prodiskutujemo o tome koliko je zaista jednostavno postati influenser i kako svoj uticaj na internetu pretvoriti u novac.

Predavanje će početi u 19 časova.

Autor: 021

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.