Izvor: Radio 021, 17.Dec.2018, 15:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Sumrak" proglašen najgorim filmom svih vremena
Posetioci stranice Ranker odlučili su da je "Sumrak" najgori film svih vremena.
Film iz 2008. godine iz kojeg se izrodilo i nekoliko nastavaka bio je hit među tinejdžerskom populacijom, ali čini se da nije baš oduševio šire mase pa je nešto više od 30.000 glasača, koliko ih je sučestvovalo u anketi, odlučilo da kinematografija nije izrodila ništa gore od filmske priče o vampiru koji se zaljubi u "običnu" devojku.
Drugo mesto zauzeo je film "Gigli" sa Dženifer >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Lopez i Benom Aflekom u glavnim ulogama, a treći je "Batman i Robin" iz 1997. godine s Džordžom Klunijem i Arnoldom Švarcenegerom. Četvrto mesto zauzeo je "Glitter" sa Marajom Keri, a peto "Battlefield Earth" sa Džonom Travoltom.
Inače, Sumrak saga filmska je adaptacija knjige Stefani Majer. Glavne uloge tumače Robert Patison i Kristen Stjuart.
Inače, glasanje još nije gotovo, svoj glas možete dati i vi OVDE.
Autor: Index.hr
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.









