Izvor: Novine novosadske, 05.Nov.2012, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pešake će kontrolisati saobraćajci u civilu
U utorak i sredu, 6. i 7. novembra od 8 do 12 sati, saobraćajni policajci i policijski službenici u civilu sprovešće lokalnu akciju kontrole pešaka u Novom Sadu, Vrbasu, Bečeju i Bačkoj Palanci. Policijski službenici će prekršaje fotografisati i snimati, zatim će se predstaviti onima koji budu napravili prekršaje i kazniti ih, po zakonu.
Iz policije apeluju na građane i pešake da se pridržavaju zakonskih odredbi o saobraćaju na putevima, jer će tako izbeći predviđene sankcije i sačuvati i sebe i druge.
Nastavak na Novine novosadske...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








