Izvor: Radio 021, 01.Mar.2020, 15:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Papa Franja prvi put u javnosti od kako se prehladio

Papa Franja je saopštio vernicima da će zbog prehlade morati da propusti molitve i duhovnu meditaciju sa vatikanskim sveštenstvom koja počinje u toku dana.

Papa Franja je iznenadio hiljade okupljenih vernika na Trgu Svetog Petra u Rimu svojim saopštenjem i prvim pojavljivanjem u javnosti od srede, kada je viđen kako kašlje i duva nos.

Vatikan je saopštio da je papa samo neznatno prehlađen.

"Nažalost, prehlada će me sprečiti da učestvujem ove >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << godine. Pratiću meditaciju odavde", rekao je papa Franja.

Vesti o papinom zdravstvenom stanju dolaze u trenutku kada se Italija suočava sa epidemijom novog virusa korona.

Autor: RTS

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.