PLS: Kragujevčani upisali i sedmu trojku

Izvor: S media, 03.Nov.2010, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PLS: Kragujevčani upisali i sedmu "trojku"

Radnički 1923 slavio je u zaostalom meču devetog kola Prve lige Srbije i sa sedmom "trojkom" u prvenstvu našao se na deobi drugog mesta.

Kragujevčani su na svom terenu bili bolji od Teleoptika rezultatom 3:1 (2:0) i sada, zajedno sa Proleterom iz Novog Sada zaostaju četiri boda za BASK-om.

PLS: Pobede favorita

Radnički je u prvom poluvremenu stigao do dva gola prednosti, zahvaljući preciznim udarcima Vidića i Tintora. U nastavku, "optičari" >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << su smanjili razliku golom Antelja, ali je konačan rezultat postavio Lepović, pogotkom sa bele tačke.