Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Nov.2008, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Održan sastanak o pomoći izbeglicama u Vojvodini
NOVI SAD - Članovi Saveta za izbegla, prognana i raseljena lica u Vojvodini danas su sa republičkim komesarom za izbeglice Vladimirom Cucićem razgovarali o načinima za brže rešenje problema izbeglica u Pokrajini.
Kako je saopšteno, na sastanku u Novom Sadu je bilo reči o načinima za trajnu integraciju izbeglica u Vojvodini kroz program stambenog zbrinjavanja, a razgovarano je i o pomoći onima koji žele da se vrate svojim kućama.
Članovi Saveta i republički >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << komesar za izbeglice su se složili da je potrebno veće angažovanje lokalnih vlasti radi rešenja problema izbeglica.
Postignut je dogovor da se redovno održavaju sastanci republičkog komesara za izbeglice i članova Saveta. Cucić je upoznao članove Saveta i sa planovima Republičkog komesarijata za izbeglice za sledeću godinu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



















