Izvor: Blic, 13.Mar.2011, 21:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbegli silovatelj ponovo napada
NOVI SAD - Muharem Mandić (35) iz Novog Sada, za kojim novosadska policija traga već danima zbog sumnje da je počinio silovanje, osumnjičen je da je u noći između subote i nedelje ponovo napao. Meta osumnjičenog silovatelja bila je osamnaestogodišnja devojka koja je napadnuta u ulazu zgrade na Detelinari.
U novosadskoj policiji kažu da tragaju za osumnjičenim, a uz objavljivanje slike Mandića upućen je i javni poziv građanima koji imaju bilo kakve informacije o njegovom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kretanju da se jave na broj 92 ili 064/892-40-55.
Osumnjičeni je, kako se nezvanično može čuti, presreo devojku u Ulici Stevana Musića 16, nakon što se vratila iz grada gde je bila u izlasku.
Napad se dogodio u delu ulice koja nije osvetljena, a silovatelj je uz pretnje devojku naterao da uđe u ulaz. Iako joj, kako se može čuti, nije naneo teže fizičke povrede, mlada Novosađanka je u šoku, a policiji je dala detaljan opis osobe za kojim inspektori već tragaju danima.
Opširnije u štampanom izdanju.
Povezane vesti: Novi Sad: Ranjeni mladić preminuo, osumnjičeni za ubistvo uhapšeni Mladić ranjen naočigled prolaznika Zadavio i izbo prostitutku



