Izvor: Radio 021, 16.Nov.2020, 16:48

Novosađanin pretukao tridesettrogodišnjaka na ulici

Novosadska policija uhapsila je A. N. (27) zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teška telesna povreda.

Sumnja se da je, juče, na ulici, udario tridesettrogodišnjaka iz okoline Sremske Mitrovice i naneo mu teške telesne povrede, navodi se u saopštenju policije.

Pretresom stana, u kome osumnjičeni neprijavljeno boravi, policija je pronašla manju količinu marihuane pa se on tereti i za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 <<

Određeno mu je zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Uhapšen zbog premlaćivanja muškarca nasred ulice

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Nov.2020

Policija u Novom Sadu uhapsila je A. N. (27) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično djelo teška tjelesna povreda.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.