
Izvor: Radio 021, 22.Sep.2019, 21:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na Preševu teretnjaci čekaju po osam sati
Prema poslednjim informacijama Puteva Srbije, teretna vozila koja na graničnom prelazu Preševo žele da uđu iz Severne Makedonije u Srbiju, na granici se zadržavaju do čak osam sati.
Na izlazu iz zemlja na prelazima Batrovci i Bačka Palanka ka Hrvatskoj, teretnjaci se zadržavaju po dva sata, dok na graničnim prelazima Šid ka Hrvatskoj i Preševo ka Severnoj Makedoniji, čekaju do sat vremena.
Kako su saopštili Putevi Srbije, na naplatnim stanicama na autoputevima >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << nema zadržavanja.
Autor: Beta
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.