Izvor: Radio 021, 17.Mar.2020, 08:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac na reanimaciji posle udesa u Kisačkoj

Nepoznati muškarac teško je povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć nešto pre 21 časa, u Kisačkoj ulici, ispod nadvožnjaka.

Kako su rekli za 021.rs u Hitnoj pomoći, NN muška osoba je teško povređena i nakon inicijalnog zbrinjavanja prevezena je u Urgentni centar na reanimaciju.

Tokom jučerašnjeg dana dogodile su se još tri nezgode u kojima je lakše povrede zadobilo pet osoba.

Nešto pre 7:30 časova u Beogradskoj ulici, u Petrovaradinu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << došlo je do sudara tri osobe i lakše povrede zadobile su dve žene, 31 i 59 godina, kao i četrdesetčetvorogodišnji muškarac.

Oko 13:20 časova na Bulevaru oslobođenja u nezgodi je povređen šezdesettrogodišnji muškarac, koji je zadobio lakše telesne povrede.

Do sudara dva bicikla došlo je juče oko 16 časova na nasipu na Kamenjaru. Povređen je muškarac star 58 godina.

Svi povređeni su nakon inicijalnog zbrinjavanja prevezeni u Urgentni centar na dalje lečenje.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.